Ubezpieczenie na życie i zdrowie

Ubezpieczenie na życie to najważniejsze ubezpieczenie, które powinien mieć każdy – niezależnie od wykonywanego zawodu, wieku czy kondycji. Jest to zabezpieczenie nie tylko dla nas, w razie wypadku, rozstroju zdrowia czy choroby, ale także i przede wszystkim zabezpieczenie dla naszej rodziny – dzieci, rodzeństwa, małżonków, rodziców na wypadek naszej śmierci, wypadku czy poważnej choroby. Ubezpieczenie na życie powinno być całkowicie dopasowane do naszych potrzeb. Powinno uwzględnić wszystkie niezbędne dane, aby w pełni zaspokoiła nasze potrzeby w razie nieprzewidzianych sytuacji życiowych.

ubezpieczenie na życie

Podstawowe ryzyka

ubezpieczenie na życie

Śmierć

Zastanawiałeś się kiedyś jak poradzą sobie Twoi bliscy gdy Ciebie zabraknie ? Podstawowe ubezpieczenie w razie śmierci ubezpieczonego zapewnia wypłate świadczenia najbliższym, zapewniając przy tym pomoc w tak trudnej i przykrej chwili, pozwalając na spłate zobowiązania kredytowego, zapewnieniając środki na pochówek i utrzymanie płynności finansowej rodziny.

Trwały uszczerbek na zdrowiu

Jest to wypłata świadczenia w razie wystąpienia uszkodzenia częściowego lub całkowitego, bądź upośledzenia funkcji organu, którego doznaliśmy w skutek nieszczęśliwego wypadku. Normy procentowe uszczerbku na zdrowiu zawarte są w tabeli dołączonej do ogólnych warunków ubezpieczenia, które otrzymujemy wraz z polisą.

Niezdolność do pracy

Ubezpieczenie od niezdolności do pracy zapewnia świadczenie rentowe, wypłacane co miesiąc w celu utrzymania płynności finansowej. Działa w przyadku kiedy otrzymamy orzeczenie o całkowitej lub częściowej  niezdolności do pracy zarobkowej z powodu naruszenia sprawności organizmu w wyniku wypadku bądź zachorowania.

Poważne zachorowanie

W pędzie życia codziennego warto nie tylko dbać o zdrowie, lecz także je zabezpieczyć. Diagnoza poważnej choroby może spotkać nas na każdym etapie życia. Posiadając polisę na życie otrzymujemy świadczenie z tytułu wystąpienia danej jednostki chorobowej, pobytu w szpitalu czy rehabilitacji, unikniemy dodatkowego stresu z tytułu utraty płynności finansowej i zyskamy dodatkowe środki na leczenie.

ubezpieczenia poznań
ubezpieczenie domu
ubezpieczenie zdrowotne

Świadczenie szpitalne

Jest to wypłata określonej sumy za każdy dzień pobytu w szpitalu. Ochroną objęty może być pobyt w szpitalu w skutek nieszczęśliwego wypadku, choroby. Ochronę można rozszerzyć o ubezpieczenie lekowe, pobyt na OIOM czy pobyt wskutek zarażenia COVID-19.

Assistance Medyczny

To szereg usług i świadczeń, które ułatwiają niespodziewane i często niemiłe sytuacje życiowe. To wsparcie medyczne w postaci rehabilitacji, dowozu leków czy infolini medycznej a także wsparcie psychiczne w postaci wizyty psychologa po wypadku bądź śmierci najbliższych czy pomoc trenera po urodzeniu dziecka. Jego zakres różni się od towarzystwa w jakim zawrzemy ubezpieczenie.

Ubezpieczenie zdrowotne

To pakiet prywatnej opieki medycznej, dopasowanej indywidualnie do potrzeb każdego. Nielimitowane konsultacje lekarskie każdej specjalizacji bez skierowania, badania diagnostyczne, wizyty domowe, telemedycyna a także rehablitacja. Wszystko co potrzebne i ważne dla naszego zdrowia szczególnie w trudnych czasach pandemii gdzie dostępność do lekarzy w ramach NFZ jest coraz trudniejsza.

Gotowy aby obliczyć swoją składkę ?

Zabezpiecz siebie oraz swoich bliskich już teraz !

Dane kontaktowe

Godziny OTwarcia

Ubezpieczenia Poznań

Szukasz polisy ubezpieczeniowej która będzie idealna dla ciebie ? Nasza firma przedstawi oferty ubezpieczeń w ponad dwudziestu towarzystwach ubezpieczeniowych. Wykfalifikowana i doświadczona kadra dobierze polisę do twoich potrzeb, dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży ubezpieczeniowej gwarantujemy profesjonalizm i najlepsze oferty.