Ubezpieczenie Turystyczne

Planujesz wymarzony urlop w pełnym słońcu ? Nieważne gdzie wybierasz się w tym roku, warto zadbać o swoje bezpieczeństwo i zdrowie i zabezpieczyć się na każdą ewentualność. W czasie urlopu może zdarzyć nam się równie nieszczęśliwy wypadek czy rozstrój zdrowia jak i w domu. Dlatego warto mieć ubezpieczenie, które możemy zawrzeć na dowolny okres i w dopasowanym zakresie i kwocie która wystarczy na pokrycie leczenia w danym kraju. Co zatem składa się na ubezpieczenie podróży.

ubezpieczenie turystyczne

Koszty leczenia

To najważniejszy element polisy turystycznej ponieważ ustalona suma wskazuję górną granice odpowiedzialności towarzystwa. Suma powinna być dopasowana do średnich stawek opieki medycznej w państwie do którego się wybieramy, tak aby wykupiona ochrona w pełni pokryła koszt hospitalizacji bądź operacji jeśli zdarzy się nieszczęśliwy wypadek. Dla przykładu w tak popularnym wakacyjnym kierunku jak jest Grecja koszt jednego dnia pobytu w szpitalu to ok 1400 zł. A co jak dodamy do tego badania diagnostyczne lub leki ? Warto wiedzieć, że większość towarzystw dostosowuje się do obecnych czasów pandemii i obejmuję swym zakresem koszty pobytu w szpitalu i leczenia wirusa Covid 19.

Assistance w podróży

To pełen zakres usług pomocowych i wsparcie merytoryczne dla poszkodowanych w razie wystąpienia zdarzenia ubezpieczeniowego. Jego zakres i wariant różni się w poszczególnych towarzystwach, jednak najczęściej zapewnia transport i organizacje ubezpieczonego i jego rodziny, pomoc w przypadku kradzieży bądź utraty dokumentów, pomoc tłumacza a nawet pokrycie kosztów poniesionych w związku z opóźnieniem podróży

NNW w podróży

To wypłata świadczenia w razie wystąpienia nieszczęśliwego wypadku, o który nie trudno podczas wakacyjnych wojaży. Wystarczy poślizgnąć się przy hotelowym basenie lub wypadek na rowerze i ubytek na zdrowiu mamy zapewniony. Ochronę można rozszerzyć o uprawianie różnych sportów ekstremalnych, wystąpienie udaru bądź zawału czy koszty rehabilitacji po powrocie do kraju.

OC w życiu prywatnym

Z pojęciem OC niejednokrotnie spotykamy się w przypadku ubezpieczeń komunikacyjnych – każdy posiadacz pojazdu mechanicznego powinien posiadać taką polisę, co zatem zapewnia OC w podróży ? To również zabezpieczenie w razie wystąpienia szkód wyrządzonych przez nas, osobą trzecim poczynając od drobnych szkód takich jak zbicie lampy czy uszkodzenie leżaka w pokoju hotelowym, kończąc na spowodowaniu wypadku jadąc rowerem. Obejmuję szkody wyrządzone przez osobę ubezpieczoną oraz dzieci.

assistance na podróż
koszty leczenia w podroży
ubezpieczenie bagażu

Ubezpieczenie bagażu

Przedmiotem ubezpieczenia jest bagaż podróżny ubezpieczonego, objęty ochroną w razie uszkodzenia, zniszczenia utraty lub kradzieży w przypadku wystąpienia zdarzenia losowego, wypadku komunikacyjnego, kradzieży, zaginięcia. Ochronę można rozszerzyć o ubezpieczenie sprzętu sportowego. Wypłata świadczenia do maksymalnej sumy ubezpieczenia określonej w ogólnych warunkach ubezpieczenia.

Oblicz swoja składkę ubezpieczenia

Przed urlopem zabezpiecz siebie oraz swoich bliskich na czas podróży, wypoczywaj bez stresu !

Dane kontaktowe

Godziny OTwarcia

Ubezpieczenia Poznań

Szukasz polisy ubezpieczeniowej która będzie idealna dla ciebie ? Nasza firma przedstawi oferty ubezpieczeń w ponad dwudziestu towarzystwach ubezpieczeniowych. Wykfalifikowana i doświadczona kadra dobierze polisę do twoich potrzeb, dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży ubezpieczeniowej gwarantujemy profesjonalizm i najlepsze oferty.