Ubezpieczenie firmowe

Ubezpieczenie firmy to bardzo szeroka ochrona na wypadek wystąpienia różnych nieprzewidzianych sytuacji. Oczywiście taką ochronę należy dopasować do rodzaju działalności którą chcemy ubezpieczyć, ponieważ każda branża niesie za sobą inne ryzyko ubezpieczeniowe. Szukasz kompleksowego ubezpieczenia swojego biznesu, zgłoś się do nas.

ubezpieczenie firmowe

Ubezpieczenie mienia firmy

To zabezpieczenie majątku firmy – biura, magazynu, hali produkcyjnej, lokalu wraz z całym wyposażeniem na wypadek pożaru lub innych żywiołów oraz kradzieży z włamaniem.

OC Firmowe

Ubezpieczenie OC firmy to odszkodowanie dla klienta firmy lub osoby trzeciej na wypadek wyrządzenia szkody, nie wywiązania się z umowy lub niewłaściwie wykonanej usługi. Zakres i sumę dopasowana do rodzaju wykonywanej działalności a co za tym idzie – możliwych ryzyk.

Ubezpieczenie CARGO

Inaczej OC przewoźnika – jest to ubezpieczenie mienia w transporcie oraz ubezpieczenie mienia w komunikacji, chroni przewożony towar od utraty lub zniszczenia. Działa w transporcie krajowym jak i międzynarodowym.

Ubezpieczenie Floty

Jest to rodzaj ubezpieczenia komunikacyjnego, lecz skierowany do przedsiębiorców posiadających kilka pojazdów w firmie. Dzięki spersonalizowanej polisie możemy ubezpieczyć wszystkie pojazdy w firmie nie zależnie od rodzaju pojazdów. Ubezpieczając flote nie trzeba ograniczać się do obowiązkowego ubezpieczenia OC – możemy taką odpowiedzialność rozszerzyć o AC, assistance, ubezpieczyć dodatkowo szyby czy opony, otrzymując przy tym najtańsze z możliwych warunków cenowych.

ubezpieczenie foloty
ubezpieczenia

Ubezpieczenie utraty dochodu

Jest to gwarancja comiesięcznej wypłaty ustalonej kwoty na wypadek choroby lub sytuacji, w której dalsze generowanie zarobków będzie niemożliwe. Idealne rozwiązanie na wypadek przykrych, życiowych sytuacji dla osób samozatrudnionych, pracujących na umowę zlecenie czy działających na podstawie kontraktów.

Zabezpiecz swoją firmę już dziś !

Ubezpieczenie firmy to podstawowy element prowadzenia działalności gospodarczej, dopasuj zakres oraz rodzaj ubezpieczenia do swoich potrzeb.

Dane kontaktowe

Godziny OTwarcia

Ubezpieczenia Poznań

Szukasz polisy ubezpieczeniowej która będzie idealna dla ciebie ? Nasza firma przedstawi oferty ubezpieczeń w ponad dwudziestu towarzystwach ubezpieczeniowych. Wykfalifikowana i doświadczona kadra dobierze polisę do twoich potrzeb, dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży ubezpieczeniowej gwarantujemy profesjonalizm i najlepsze oferty.